KONST / Litografier / Färglitografi 11709069
nr 1170 9069
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 249/290, motivet: 29x43
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:53:12
19/3 16:42:08
19 mar
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann